• 1 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie mieści się w samodzielnym budynku, położonym w bezpiecznym, zaogrodzonym miejscu z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem samochodowym
 • 2 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Posiadamy bibliotekę, szatnię, dobrze wyposażoną świetlicę, salę gimnastyczną, boisko sportowe i pracownię komputerową. Do kształcenia wykorzystujemy nowoczesne pomoce i rozwiązania multimedialne.
 • 3 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
 • 4 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy profesjonalną pomoc dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych, opiekę i zajęcia terapii logopedycznej w specjalnie wyposażonym gabinecie. W terapii korzystamy z komputerowych programów logopedycznych.
 • 5 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
baner

Kartki świąteczne dla Osób samotnych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
 
W imieniu Dyrekcji  Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Ochojnie oraz Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy zechcieli się zaangażować  w akcję: " Kartki świąteczne dla Osób samotnych". W bieżącym roku szkolnym, pomimo trudnej sytuacji związanej z nieobecnością uczniów w szkolnych murach, w działania organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Światnikach Górnych włączyła się nasza szkoła; Dzieci  wraz z  Rodzicami własnoręcznie wykonały i podarowały  wiele pięknych kartek świątecznych z życzeniami płynącymi prosto z życzliwych i wrażliwych serc. Kartki z życzeniami świątecznymi zostaną podarowane Osobom samotnym i potrzebującym rodzinnego ciepła, które  zamieszkują teren Miasta i Gminy  Świątniki Górne.
PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!
 

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

Stan powietrza

BIP

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.