• 1 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie mieści się w samodzielnym budynku, położonym w bezpiecznym, zaogrodzonym miejscu z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem samochodowym
 • 2 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Posiadamy bibliotekę, szatnię, dobrze wyposażoną świetlicę, salę gimnastyczną, boisko sportowe i pracownię komputerową. Do kształcenia wykorzystujemy nowoczesne pomoce i rozwiązania multimedialne.
 • 3 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
 • 4 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy profesjonalną pomoc dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych, opiekę i zajęcia terapii logopedycznej w specjalnie wyposażonym gabinecie. W terapii korzystamy z komputerowych programów logopedycznych.
 • 5 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
baner

Wydanie świąteczne Michalinki

Zachęcamy do czytania szkolnej e- gazetki Michalinka redagowanej przez uczniów naszej szkoły pod kierownictwem pani Anny Nowak.

W świątecznym- grudniowym wydaniu jak zawsze ciekawe, autorskie teksty: wywiad ze  znakomitym kucharzem, wzruszający wiersz, krzyżówka oraz newsy z zajęć online i nie tylko!
Zajrzyj, przeczytaj, poleć innym.

Najnowszy numer >>>

Wszystkie numery >>>

Michalinka

 

Ukazał się pierwszy numerem naszej szkolnej gazetki o wdzięcznym tytule MICHALINKA, a znaleźć ją można na stronie: www.juniormedia.pl/. Opiekunem młodych redaktorów jest Pani mgr Anna Nowak. Członkowie redakcji Nina Czeluśniak, Marysia Poznańska, Piotr Kozłowski, Maja Pawłowska i Małgorzata Denko.

Ukazują się kolejne wydania gazetki.

 1. "Michalinka" nr 1 
 2. "Michalinka"    nr 2
 3. "Michalinka"    nr 3
 4. "Michalinka"    nr 4
 5. "Michalinka" nr 5
 6. "Michalinka" nr 6
 7. "Michalinka" nr 7
 8. "Michalinka" nr 8
 9. "Michalinka" nr 9

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

Stan powietrza

BIP

Copyright © 2021. OPENMINT Rights Reserved.