Ciekawe strony dla dzieci i młodzieży

www.sieciaki.pl
Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą dzieci bezpiecznie korzystać z Internetu.

www.puchatek.pl
Dzieci i rodzice odnajdą tutaj wiele treści o bezpieczeństwie szeroko rozumianym zarówno w świecie realnym  jak i wirtualnym, mnóstwo artykułów dotyczących rodzicielstwa i relacji z dziećmi oraz gier m.in. rozwijających koncentrację uwagi i pamięć.

www.zyraffa.pl
Strona dla dzieci i młodzieży. Dziecięce gry i zabawy, kolorowanki, kartki we flashu, krzyżówki,  można np. sprawdzić swoją wiedzę na temat lektur szkolnych rozwiązując quizy. Serwis oferuje możliwość rysowania on-line i założenia własnej galerii.

www.nostalgia.pl
Serwis poświęcony starym bajkom, dobranockom i programom przyjaznym dla dzieci jak: Plastusiowy pamiętnik, Reksio, Miś Coralgol, Sindbad, Kot Filemon i wiele innych.

www.origami.art.pl
Strona o starej japońskiej sztuce składania papieru - Origami. Galerie figurek origami, schematy składania papieru, nowoczesne origami. Składanie papieru rozwinie każde dziecko umysłowo i manualnie.

www.funnymathforkids.com
Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych takich jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, porównywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. Program jest bezpłatny.

www.lego.com
Strona producenta klocków Lego. Oprócz możliwości zrobienia zakupów dzieci mogą pograć w gry on-line, wstąpić do klubu Lego, zaprenumerować magazyn Lego oraz zobaczyć ciekawe kompozycje z klocków zbudowane przez dzieci.

http://www.jakoloruje.pl
bardzo bogaty zbiór kolorowanek do wydruku

www.kolorowanki-dla-dzieci.pl
Serwis z bogatym zbiorem kolorowanek i innych zabaw dla dzieci (np.labirynty), które można wydrukować.

Kontakt

 

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

 

Projekty i granty

BIP

 

Stan powietrza

Copyright © 2024. SP Ochojno Rights Reserved.