Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nowości wydawnicze w Bibliotece szkolnej

Z wielka radością informujemy, że Biblioteka szkolna powiększyła swoje zbiory o 123 egzemplarze wspaniałych, wartościowych, bogato ilustrowanych książek przeznaczonych dla najmłodszych czytelników.

Książki zostały zakupione w ramach dofinansowania w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa; wniosek złożony przez naszą szkołę przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacyjną co pozwoliło otrzymać rządowe wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „ Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Aktualnie zakupione książeczki prezentowane są na specjalnej Wystawce w Bibliotece szkolnej, która spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów. Nowości wydawnicze z pewnością zainteresują dzieci w wieku przedszkolnym ale również uczniów klas I-III.  Książeczki są bardzo ciekawe, wyróżnia je piękna szata graficzna, są bogato ilustrowane. Mamy nadzieję, że nowa oferta biblioteczna przyczyni się do rozwijania zainteresowań  czytelniczych dzieci a wspólne, rodzinne czytanie będzie okazją do wspólnego spędzenia niezapomnianego czasu dzieci i rodziców. 

Wszystkie egzemplarze książkowe zamieszczone zostały na  załączonych zdjęciach.

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki szkolnej

Małgorzata Bystroń- Błach

   

Kontakt

 

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

 

BIP

Stan powietrza

Copyright © 2022. SP Ochojno Rights Reserved.