• 1 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie mieści się w samodzielnym budynku, położonym w bezpiecznym, zaogrodzonym miejscu z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem samochodowym
 • 2 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Posiadamy bibliotekę, szatnię, dobrze wyposażoną świetlicę, salę gimnastyczną, boisko sportowe i pracownię komputerową. Do kształcenia wykorzystujemy nowoczesne pomoce i rozwiązania multimedialne.
 • 3 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
 • 4 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy profesjonalną pomoc dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych, opiekę i zajęcia terapii logopedycznej w specjalnie wyposażonym gabinecie. W terapii korzystamy z komputerowych programów logopedycznych.
 • 5 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
baner

Spotkanie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy rodziców klas IV- VIII na prelekcję profilaktyczną w naszej szkole, dnia 20.02 (czwartek) w godzinach 16:00-18:00.

Tematy spotkania:

 • "Zagrożenie sięganiem po substancje psychoaktywne ze szczególnym uwzględnieniem dopalaczy. " od 16:00 do 17:00
 • "Fonoholizm - zagrożenie dla zdrowia i życia" od 17:00 do 18:00

Spotkanie poprowadzą specjaliści: Przedstawiciel Komendy Powiatowej w Krakowie Pani st. asp. Beata Dulewicz oraz psychodietetyk i Pan Marek Szczotkowski były policjant – edukator ds. narkomanii, specjalista ds. nieletnich, społeczny kurator sądowy, profilaktyk w zakresie zagrożeń małoletnich oraz wpływów wychowawczych na dziecko. Spotkania odbywają się na prośby rodziców, dlatego liczymy na Państwa obecność.

W spotkaniu mogą również uczestniczyć zainteresowani tematyką rodzice dzieci z klas I-III

Wstęp jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

Stan powietrza

BIP

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.