• 1 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie mieści się w samodzielnym budynku, położonym w bezpiecznym, zaogrodzonym miejscu z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem samochodowym
 • 2 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Posiadamy bibliotekę, szatnię, dobrze wyposażoną świetlicę, salę gimnastyczną, boisko sportowe i pracownię komputerową. Do kształcenia wykorzystujemy nowoczesne pomoce i rozwiązania multimedialne.
 • 3 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
 • 4 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy profesjonalną pomoc dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych, opiekę i zajęcia terapii logopedycznej w specjalnie wyposażonym gabinecie. W terapii korzystamy z komputerowych programów logopedycznych.
 • 5 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
baner

„Biblioteka Przedszkolaka”

Bierzemy udział w kampanii „Biblioteka Przedszkolaka” W tym roku szkolnym oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie włączył się do kampanii Fundacji Burza Mózgów.

„Biblioteka Przedszkolaka” to akcja, której celem jest rozwijanie nawyków czytelniczych u dzieci przedszkolnych oraz partycypacyjne działania międzypokoleniowe, polegające na zachęceniu do współpracy babć i dziadków. W jej ramach nasze przedszkolaki otrzymały kufer (minibibliotekę na kółkach), w którym znajduje się 10 książek. Wokół każdej z książek z kuferka odbyły się warsztaty czytelniczo-plastyczne. Osiem takich spotkań zrealizowaliśmy we współpracy z Klubem Senior+ w Ochojnie. Seniorzy aktywnie zaangażowali się w realizację projektu. Często sami przygotowywali zajęcia dydaktyczne wokół przeczytanego tekstu. Obdarzyli dzieci swoim czasem, uwagą, sympatią. Udowodnili, że czytanie łączy pokolenia.

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

Stan powietrza

BIP

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.